Size Güvenilir Bir Ortaklık Teklifimiz Var…

Temelleri 1960’lı yılların başında İskenderun’da Merhum Ahmet Nadir Çetiner tarafından atılan kuruluşumuz, 1973 yılında kurumsal bir kimlik kazanarak Çetin Balkan A.Ş. unvanını almıştır. Küçük bir ticarethane ile başlayan bu girişim, bugünlere, alanında güvenilir, tecrübeli ve saygın bir unvanı hak ederek gelmiştir. Bundan sonra da 2.nesil yönetim ve kadrosuyla bu haklı unvana yakışır bir şekilde yoluna devam edecektir.

Sizlere başta çelik halat ve zincir olmak üzere eksiksiz bir kaldırma ve yükleme ürün yelpazesi sunmaktayız. Bunu yaparken de her türlü ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için stoklarımızı oldukça geniş tutmaktayız. Ürünlerimiz Vinç, Demir Çelik, Denizcilik, İnşaat, Asansör, Balıkçılık, Otomotiv, Madencilik, Mimari, Telesiyej ve diğer birçok sektöre hitap etmektedir.

Her çeşit çelik halat sapan ihtiyaçlarınızı karşılamak için markaları Dünyaca bilinen ve bu iş için özel üretilmiş makineleri kullanmaktayız. Bu sayede Türkiye de bulunan en yüksek kapasiteli çelik halat sapan presimiz ile 56mm çapa kadar gerçek DIN standardında üretim yapabilmekteyiz. Ayrıca kataloğumuzda bulunan Almanya’dan ithal SIKA marka Grade 80 ürünlerimizle zincir sapan taleplerinizi de geniş stoklarımız sayesinde rahatlıkla ve seri bir şekilde karşılamaktayız.

Ana ilkemiz kendi alanımızda sizlere en iyi ve en doğru ürünü sunmaktır. Bunun için daima ürün kalitesini ve yelpazesini artırmaya devam ediyoruz. Satışta ve üretimde kullandığımız ürünleri seçerken daima Türk ve Dünya Standartlarına uygun olması şartını yerine getiriyoruz.

Bu yeni ürün kataloğumuz da sizlere oldukça zengin ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Görsellikten daha çok teknik bir katalog hazırlamak için gayret ettik. Standartlar, kullanım bilgileri ve teknik çizimlerin sizlere faydalı olacağını umuyor ve her türlü soru ve düşünceleriniz için bizi aramakta tereddüt etmemenizi diliyoruz.

Güveninize layık olmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla.